درباره مدرسه مهارت آموز

خاموشی هستم مدیریت مجموعه با بیش از21سال تجربه در امر آموزش و پرورش ،مولف 8کتاب در زمینه های درسی و کودک می باشم (من و فرزند سالمم ،مسئول سفارشات به همراه کتاب راهنمای معلم  ، کلاس اولی های باهوش،کنترل حقوق و دستمزد ،سرپرست ترخیص  به همراه کتاب راهنمای معلم ) .مدرس استانی ، مدرس دوره های خلاقیت ،هوش و…

مدرسه فوق را باتوجه به تجربه چند ساله و تخصص در باره رفتار با دانش آموزان احداث کردیم . مدرسه ای شاداب که دوران ابتدایی نوگلان عزیز را خاطره انگیز و به یاد ماندنی نماید .

در دبستان مهارت بیشترین تاکید برروی کارهای دست ورزی ،حرکتی و زبان می باشد .دانش آموزان در مدرسه ما به شکل تخصصی با ادبیات و پیشینه خود آشنا می شوند و بعد از آن با زبان بین المللی (انگلیسی )راه را ادامه می دهند .

در دبستان تخصصی ما هرسال یک مهارت (فردی،اجتماعی ،زندگی ،ارتباطی )،هر دوسال یک رشته ورزشی ، یک تکنیک نقاشی و هر سه سال یک زبان کامل می گردد.

مجهز به خانه کودک ،سالن مهارت ،اتاق مشق ،با قابلیت ثبت نام از 3سال تا 13سال ، در پایه های پیش دبستان 1،پیش دبستان 2،دوره اول دبستان و دوره دوم دبستان  .

مجری طرح شناور در پایه های کلاس چهارم ،پنجم و ششم و طرح مدرسه بدون خشونت هستیم .

 ما در ابتدا ی سال با انجام و تحلیل 15 خرده آزمون که به سه شکلِ شفاهی، ساختنی و قلم و کاغذی است و بین 50 تا 90 دقیقه طول می کشد، بهره های هوشی دانش آموزان را کشف می نماییم.

نتیجه این تستها شامل :

خلاقیت ،گنجینه لغات ،اطلاعات عمومی ،هوش کلامی ،هوش عملی ،دقت و تمرکز،سرعت ،تجسم فضایی ،تمایلات ،معضلات ،استعداد درسی و استعداد ورزشی ،هنری و…

 انواع هوش، مثل چتری، وجود و استعدادهای فرزندانمان را دربر گرفته و مهم ترین راهِ ارتقای هوش و استعداد بچه تا حدود 12 سالگی، فراهم کردنِ یک محیط غنی برای کودک است. محیطِ غنی به معنای ایجاد زمینه های متنوع برای بروز و پرورش انواعِ هوش در وجود کودک است .که ما با برگزاری کارگاههای مهارتی تحت نظر روانشاس و روانکاو کودک ، ضریب هوشی دانش آموزان عزیز را رشد و پرورش می دهیم .  

مجهز به تعاونی تغذیه سالم و بهداشتی، با امکان پذیرایی در صبحانه ،میان وعده و ناهار به دانش آموزان عزیز.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *